Norsk Målungdom

Kontakt og presse

Kontakt oss

Pressekontaktar

Fredrik Hope, leiar
E-post: fredrik@malungdom.no
Telefon: 954 04 115

Gunnhild Skjold, nestleiar
E-post: gunnhild@malungdom.no
Telefon: 974 17 145

Pressebilete kan brukast vederlagsfritt. Krediter NMU. Ta kontakt på norsk@malungdom.no dersom du vil ha andre pressebilete.

Målferd / skulebesøk

Vil du ha oss på målferd? Då kan du ta kontakt på norsk@malungdom.no.

Sentralstyret

Fredrik Hope, leiar
fredrik@malungdom.no

Gunnhild Skjold, nestleiar
gunnhild@malungdom.no

Eline Bjørke, skrivar
E-post: eline@malungdom.no
Telefon: 476 59 738

Frida Pernille Mikkelsen, økonomiansvarleg
E-post: frida@malungdom.no
Telefon: 482 48 747

Åsmund Mikalsen Kvifte, styremedlem
E-post: aasmund@malungdom.no
Telefon: 954 71 247

Svein Soldal Eggerud, styremedlem
E-post: svein@malungdom.no
Telefon: 456 93 360