Norsk Målungdom

Kontakt og presse

Kontakt oss

Norsk Målungdom
Lilletorget 1, 0184 Oslo
E-post: norsk@malungdom.no
Telefon: 23 00 29 40

Målferd / skulebesøk

Vil du ha oss på målferd? Då kan du ta kontakt på norsk@malungdom.no.

Sentralstyret

Frida Pernille Mikkelsen, leiar
E-post: frida@malungdom.no
Telefon: 48 24 87 47

Ådne Reidar Nes Kleppe, nestleiar
E-post: aadnereidar@malungdom.no
Telefon: 91 91 26 87

Tobias Christensen Eikeland, styremedlem
E-post: tobias@malungdom.no
Telefon: 94 89 49 69

Dordi Boksasp Lerum, styremedlem
E-post: dordi@malungdom.no
Telefon: 95 99 27 00

Marit Voldsund Fjeldvær, styremedlem
E-post: marit@malungdom.no
Telefon: 40 72 70 06

Skrivarstova

Rebekka Hugøy Hovland, skrivar
E-post: rebekka@malungdom.no
Telefon: 47 85 50 55

Olav Wixøe Svela, kontormedarbeidar
E-post: olav@malungdom.no
Telefon: 94 18 22 56