Norsk Målungdom

Kontakt og presse

Kontakt oss

Pressekontaktar

Gunnhild Skjold, leiar
E-post: gunnhild@malungdom.no
Telefon: 974 17 145

Svein Soldal Eggerud, nestleiar
E-post: svein@malungdom.no
Telefon: 456 93 360

Pressebilete kan brukast vederlagsfritt. Krediter Anna Sofie Ekeland Valvatne/NMU. Ta kontakt på norsk@malungdom.no dersom du vil ha andre pressebilete.

Målferd / skulebesøk

Vil du ha oss på målferd? Då kan du ta kontakt på norsk@malungdom.no.

Sentralstyret

Gunnhild Skjold, leiar
gunnhild@malungdom.no

Svein Soldal Eggerud, nestleiar
svein@malungdom.no

Ingunn V. Steinsvåg, skrivar
E-post: ingunn@malungdom.no
Telefon: 456 63 473

Frida Pernille Mikkelsen, økonomiansvarleg
E-post: frida@malungdom.no
Telefon: 482 48 747

Håkon Remøy, styremedlem
E-post: hakon@malungdom.no
Telefon: 994 42 002

Ragnhild Kvifte, styremedlem
E-post: ragnhild@malungdom.no
Telefon: 928 96 392

Kristoffer Myklebust Egset, styremedlem
E-post: kristoffer@malungdom.no
Telefon: 950 87 033