Norsk Målungdom

Kontakt og presse

Kontakt oss

Norsk Målungdom
Lilletorget 1, 0184 Oslo
E-post: norsk@malungdom.no
Telefon: 23 00 29 40

Målferd / skulebesøk

Vil du ha oss på målferd? Då kan du ta kontakt på norsk@malungdom.no.

Sentralstyret

Gunnhild Skjold, leiar
E-post: gunnhild@malungdom.no
Telefon: 97 41 71 45

Ingunn V. Steinsvåg, 1. nestleiar
E-post: ingunn@malungdom.no
Telefon: 45 66 34 73

Erling Løklingholm Leivestad, styremedlem
E-post: erling@malungdom.no
Telefon: 90 58 03 18

Tobias Christensen Eikeland, styremedlem
E-post: tobias@malungdom.no
Telefon: 94 89 49 69

Ådne Reidar Nes Kleppe, styremedlem
E-post: aadnereidar@malungdom.no
Telefon: 91 91 26 87

Anna Lovise Rekdal, 1. vara
E-post: anna@malungdom.no

Skrivarstova

Frida Pernille Mikkelsen, skrivar
E-post: frida@malungdom.no
Telefon: 48 24 87 47

Idunn Victoria Rostøl, kontormedarbeidar
E-post: kontor@malungdom.no