Norsk Målungdom

Fadderordninga

Alle lokallaga har ein fadder som har eit ekstra ansvar for å følgje opp lokallaget. Denne personen kan de spørje om til dømes Frifond, å arrangere stand, bestille tilfang og mykje anna. Her er ei oversikt over kven i sentralstyret som er fadder for kva lokallag.

Gunnhild Skjold, leiar
gunnhild@malungdom.no

  • Indre Agder målungdom
  • Katta målungdom
  • Studentmållaget i Tromsø

Ingunn V. Steinsvåg, nestleiar
ingunn@malungdom.no

  • Ås studentmållag
  • Studentmållaget i Stavanger

Frida Pernille Mikkelsen, skrivar
frida@malungdom.no

  • Studentmållaget i Agder
  • Studentmållaget i Bergen
  • Studentmållaget i Oslo

Ådne Reidar Nes Kleppe, sentralstyremedlem
aadnereidar@malungdom.no

  • Studentmållaget i Sogndal
  • Firda målungdom
  • Studentmållaget i Volda

Erling Leivestad, sentralstyremedlem
erling@malungdom.no

  • Sumarøyo målungdom
  • Trøndersk målungdom
  • Vika målungdom

Tobias Eikeland, sentralstyremedlem
tobias@malungdom.no

  • Fron målungdom
  • Studentmållaget i Nidaros
  • Sogndal målungdom

Anna Rekdal, 1. vara til sentralstyret
anna@malungdom.no

  • Hallingdal målungdom
  • Sandefjord elevmållag