Norsk Målungdom

Fadderordninga

Alle lokallaga har ein fadder som har eit ekstra ansvar for å følgje opp lokallaget. Denne personen kan de spørje om til dømes Frifond, å arrangere stand, bestille tilfang og mykje anna. Her er ei oversikt over kven i sentralstyret som er fadder for kva lokallag.

Gunnhild Skjold, leiar
gunnhild@malungdom.no

  • Studentmållaget i Tromsø
  • Kongsgård Elevmållag
  • Sandefjord Elevmållag

Ingunn V. Steinsvåg, 1. nestleiar
ingunn@malungdom.no

  • Vika Målungdom
  • Ås studentmållag
  • Studentmållaget i Stavanger

Ragnhild Kvifte, 2. nestleiar
ragnhild@malungdom.no

  • Hallingdal Målungdom
  • Knarvik Elevmållag
  • Studentmållaget i Bergen

Frida Pernille Mikkelsen, skrivar
frida@malungdom.no

  • Indre Sunnfjord Målungdom
  • Indre Agder Målungdom
  • Studentmållaget i Oslo
  • Studentmållaget i Agder

Ådne Reidar Nes Kleppe, sentralstyremedlem
aadnereidar@malungdom.no

  • Sogndal Målungdom
  • Studentmållaget i Sogndal
  • Firda Målungdom
  • Studentmållaget i Volda

Erling Leivestad, sentralstyremedlem
erling@malungdom.no

  • Sumarøyo Målungdom
  • Vågen Elevmållag
  • Trøndersk Målungdom
  • Haugaland Målungdom

Tobias Eikeland, sentralstyremedlem
tobias@malungdom.no

  • Fron Målungdom
  • Studentmållaget i Nidaros
  • Søre Sunnmøre Målungdom
  • Studentmållaget i Gjøvik